Zápis druhý

10. února 2011 v 21:45 |  Day after day
Zápis druhý; © Wíí

Jo, přesně tak! Vůbec nic mě poslední dobou nebaví, a jak říká táta jsem na zabití...

Přijdu si ze školy, hodím tašku ke stolu, a když se mi chce, dojdu si ohřát oběd, pak chvíli koukám na televizi, jenže i to mě po čase přestane bavit. Co mám sakra dělat?

Jdi se učit; říká mi neustále máma. No jo, když ono mě to taky nebaví. A koho jo, že? Navíc, ve škole se toho taky moc neděje, pokud nepočítám sem tam nějaké ty pomluvy mezi spolužačkama, co zaslechnu, když se baví tím svým potichu.

Znova mě chytlo psaní, tak jsem se rozepsala se spolužačkou a vznikla z toho povídka do soutěže. Vážený pan učitel, božínku jak já ho nesnáším, se rozhodl,  že si to budeme číst všichni, celá třída. No, čtení proběhlo celkem v pohodě, ale poněvadž učitel je zvyklý vždycky všecko rozebírat, ani tentokrát se to bez toho neobešlo. Několik lidí nám to pochválilo, jiní neřekli slovo, bohužel moje strašně chytrá spolužačka k tomu vždycky musí něco mít, takže podle mě zcela pochopitelnou věc od které se text odvíjel, nepochopila.
Uvažuju nad tím, že radši psát nebudu, protože jestli píšu až tak, že to některým nedochází, no potěš koště...

A to mám do výchovy ke zdraví domyslet příběh týkající se těhotenství, a já vůbec netuším jak navázat na tak pitomou větu, ohledně toho jaké má ona těhotná možnosti... No snad něco do příštího čtvrtku něco vymyslím...

Každopádně doufám, že mě to na nějakou dobu zabaví a já rodičům nebudu tolik lézt na nervy...
© Wíí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabí | Web | 24. srpna 2011 v 11:25 | Reagovat

Určitě si něco vymyslela,jinak já sem taky lenivá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama