Zápis třetí

12. února 2011 v 23:29 |  Day after day
Zápis třetí; © Wíí

Co mám dělat? Co mám u Andromedy* dělat...

Začínalo to celkem fajn, tatík mě donutil vstát z postele ještě před polednem a hned na to jít nakoupit babče a ten nákup jí jít odnést. Potom co jsme se vrátila mi do ruky strčil vysavač se slovy: Byt se sám neuklidí.
Superní.

Volnou chvíli jsem měla až k obědu, kdy jsme se s mámou rozhodly si konečně pustit už několik měsíců slibované DVD, tatík si, ale zřejmě nemůže najít nějakých sto deset minut volnýho času a místo toho aby s náma koukal, tak šel radši pomývat nádobí (čímž mi dost rušil film...), když už konečně vypnul vodu a já mohla dát play, tak se rozhodnul pokračovat v úklidu předsíně. Vážně úžasný!
No, nakonec jsme se na to přece jenom dodívaly (fííha... ♥).

Rozhodla jsme se, že si sednu k učení, přece jenom nás čeká příští týden plno testů, učitelé se asi zbláznili či co... Prokopala jsem skříň s učením, šuplíky i tašku, ale hledaný děják jsem nenašla, nemohla jsem přijít na to, kam jsem ho jenom mohla dát. Pak se mi v hlavě rozblikal červený nápis, půjčila jsem ho spolužačce!
"Jeeej, ta holka si snad ze mě dělá srandu, nevrátit mi sešit," brblala jsem. By mě fakt zajímalo, jak se ho stihnu naučit, ještě k tomu mě to učivo strašně nebaví a uspává!
Přísahám, že už jí nikdy nic nepučím. Jestli ten test nenapíšu tak jsem v háji. Prostě jsem se začala vztekat, prej, že mi ho vrátí až v úterý! (na písemku...) Och maj gad!

Uklidnilo mě až učení se fyziky, konkrétně polovodičů. Fakt skvělé! (jak já tu ironii miluju...)   Takže spíše kámoška mě dostala do nálady, páč mě vytáhla večer alespoň na hoďku ven… 
Teďkom už jenom icq s tou mojou bff ♥ a další dílek TVD ♥


*Andromeda - (řecky Ανδρομέδη = ochránce lidí)

© Wíí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily :) | Web | 12. února 2011 v 23:36 | Reagovat

To znám, taky jsem několikrát popůjčovala sešity a vrátilo se mi houby :D Už taky nepůjčuju :) Je to lepší :) Jinak poslední díl TVD je skvělej :) Taky koukám :)

2 Nasťa your SB | Web | 12. února 2011 v 23:47 | Reagovat

Jo tak tvůj táta mě fakt dostal s tím úklidem, si vždycky najde nejlepší chvíli.:D Jo sešit - to jsem ti vyprávěla na ICQ tu mojí historku.:D Ty se máš, co já bych dala za polovodiče, my berem jadernou energii.:D Jinač já uplně miluju večery na ICQ s tebou, ale to ty víš.♥:-* TVD si užij je to THE BEST, nejvíc Damonovi hlášky.:D

3 Sabí | Web | 24. srpna 2011 v 11:37 | Reagovat

Tak to je fajn, dostalo mě to s tím uklídem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama