Zápis jedenáctý

15. března 2011 v 21:57 |  Day after day


Včera jsem se po týdnu prázdnin, bez rodičů, vrátila zpět do školy...
Věděla jsem už od začátku, že ten den nedopadne dobře a měla jsem pravdu! Sice to, že nám učitelka odložila test, vůbec špatné nebylo, to potom už ano.

Já NESNÁŠÍM pomluvy! http://tamasha.wz.cz/BLOG/41.png A když už někdo pomlouvá (i když se mi to vůbec nelíbí), tak ať to dělá někde, kde se to ten dotyčný nedoví. Ale ne já mám tak hodné spolužačky, že ty o mě mluví i v tom případě, že sedím hned vedle nich! Jenom pár centimetrů od nich a poslouchám hudbu... Přestože mám sluchátka v uších, neznamená to, že jsem hluchá, no ne?!
V klidu tam diskutují o tom kdy mi jaký učitel nadržoval a nebo kdy jsem se chovala tak nebo tak a že jsem byla vlezlá a blá blá blá... http://tamasha.wz.cz/BLOG/64.png
Když si jedna z nich všimla, že jsem se na ně otočila, když zrovna debatovaly o tom, jak mi ten učitel dal jinou známku než té druhé, tak okamžitě začala zachraňovat situaci a řekla: Nebo nadržoval Mirce? Jo byla to Mirka!
Chabá výmluva a by si pak ke mně mohla přijít pro radu ohledně úkolu nebo testu do školy. (jako obvykle. Jindy se mnou nepromluví a ni slovo, pokud se to netýká školy, anebo jejích vztahů...)

K tomu všemu jsem nemocná! http://tamasha.wz.cz/BLOG/45.png Dneska jsem nemohla mluvit, kašlala jsem a pořád mě bolela hlava, ale snad to bude co nejdřív lepší, protože když jsem nemocná tak mámě strašně vadí, když sedím u počítače...http://tamasha.wz.cz/BLOG/42.png
Nemocná
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brynth | Web | 17. března 2011 v 20:18 | Reagovat

Každý ,,SBéčení" bere jinak, mně jen stačí, když budeš jakýsi můj ,,blogový kamarád", že si budeme pomáhat a tak =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama