Zápis šestnáctý

28. března 2011 v 21:16 |  Day after day


Bylo jednou jedno malé stvořeníčko, říkalo si Wíí. Chodilo do školy, pilně pracovalo na dobrém vzdělání, aby zvládlo tři přijímačky za sebou, no a tak se muselo učit.
Wíí čeká písemka z přírodopisu, konkrétně nerosty a vážně, Wíí ty šutry nesnáší. Poctivě se učila a učila, když najednou se jí chtělo strašné spát a do toho všeho zmatku jí doma zazvonil zvonek. Přišla k ní na návštěvu kamarádka Sim a dokonale jí narušila učební plán, to ale Wíí zvládla, protože to byla návštěva po dlouhé době. Povídáním si ztratila tak hodinu času, ale spát se jí už nechtělo. Sotva Sim odešla, vrhla se zpátky na sešit. Potíž byla v tom, že myšlenky Wíí pořád byly někde jinde, jenom ne u toho čeho měly být a to u nerostů.
Pak, ale najednou kde se vzali, tu se vzali Wííini rodiče se objevili. Dvě hodiny učení se přerušily a ona si s nimi šla popovídat o obvyklém tématu - škola.
Nakonec se k učení vrátila až v šest večer a toho se zase moc nenaučila, protože její milovaný bráška se vrátil s tréninku a to by nebyl on kdy malou Wíí neprovokoval.
Wííina trpělivost nad školou vyprchala a zalezla si do sprchy, po tom už to radši zabalila a došla jsem na blog.
A tak tu píše nesmyslný článek o Wííině dni.
Btw:
Měla jsem v plánu, jsem dát nový lay, jenže se včera vyskytly problémy (jsem prostě lama...http://tamasha.wz.cz/BLOG/20.png) takže jsem se na to prozatím vykašlala...
Snad příště... http://tamasha.wz.cz/BLOG/133.png
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nasťa your SB | Web | 28. března 2011 v 21:24 | Reagovat

Jo no škola, aneb hrůza to u mě běžně končí pokusy o pořádné učení tím, že se na to po dvou hodinách vykašlu.:D Potřebuju letní prázky.:D Co se stalo s layoutem? Jakýpak problém??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama