Zápis dvacátý první

18. dubna 2011 v 22:18 |  Day after day
Za první, asi se na to všechno vykašlu, měla jsem už skoro celý článek, fakt dlouhý, a nejednou se mi vypne net a celý můj článek je v háji!!! Jsem tak naštvaná!

Za další, mi blog neustále blbne a já jsem se rozhodla, že ty rozcestníky dělat nebudu... A pokud to půjde nastavím nový lay, doufám, že to půjde!

Za poslední, vůbec se mi ten článek po všechné mé námaze nechce ani znovu psát, ale i tak. Sand, těm kdo sem zavítá, že to není žádná sláva - těm co čtou to co píšu srdečně děkuju.

Zítra sem přidám kapitolu NEW LIFE, pokud má ještě někdo zájem...


Dnešní den jsem měla za to, že po odpoledním vyučování, se dostanu domů a pojedem s tátou do banky, místo toho, ale měl táta jet s bratránkem na zahradu, posekat babičce stromy, no a tak jsem se rozhodla, že pojedu s nima. Vzala jsem si sebou půjčenou knížku od kámošky "MOTIVACE klíč k úspěchu a spokojenosti", s tím, že budu číst a doufat, že si z toho vezmu co nejvíce.

Jenže babička mi vykládala, jak tady má moc práce a nemůže se ohnout, no tak se ve mě něco hnula a já odložila knihu na stůl, strčila si do uší sluchátka, pustila music player na max., abych přehlušila zvuk motorovky v rukou Erika - bratranece - a jala se sekačky na trávu.

Měla posekanou plochu před chatkou, byla jsem vyčerpaná, že jsem začala uvažovat, proč jsem nezůstala doma, jenže sluníčko svítilo a teplo bylo, no a tak jsem se znova chytla té hujdy, ona ta sekačka je vážně děsná, ta práce sní je úmorná!
Do toho všeho mi kolem hlavy lítaly polena, když je Erik házel na plac za mnou.

A jště byli všichni ve stresu, kvůli strejdovi, který byl už od sedmi ráno na sále, nýbrž prodělal před dvěmi lety infarkt, čímž si potrhal aortu, nacož mu přišli až teď, po prohlídce, na kterou jakož to dělník musel jít. Ze sálu byl až kolem páté hodiny, náročná operace. Silva, jeho přítelkyně, říkala, že operace proběhla bez komplikací a je teď už jenom jestli se uchytí, protože dýchá přes přístroje.

Když už to všechno bylo jakž takž a měla jsem i shrabané polámané větve vrby, konečně jsem si sedla a rozbalila si sáček brambůrek a na chvíli vydechla. Takže z vyhlídnutého relaxačního dne, nakonec byl den pracovní...

Víkend,

ten byl nakonec celkem fajn.

V sobotu, po vyspání, jsme my - rodiče, brácha, já, babička, její sestra - teta Eva a strejda Zbyněk, čekali na zbytek příbuzných, abychom mohli vyjet směrem hřbitov.
Když teda dorazila teta Jiřka, strejde Jarda, teta nevím jak se jmenuje a další strejda, dojeli jsme ke hřbitovu, kde byla další teta.

Do té dob vše probíhalo hladce, jenže s ní se babička začala hádat, proč tam není ta a ta a proč to a tam to.
K tomu ještě stíhala komandovat tátu se Zbyňkem, při kopání díry pro urnu s popelem, navigovala je kde mají co a jak položit, jak to položit, pod jakým úhlem a bůh ví co ještě.

To už se ale táta naštval a povídal jí: "Hlouběji??? A kam, když už tam je kost? To mám jako někoho vykopat?!"

Po zakopáni urny následovalo už jen skupinové foto, položení kytek a odjezd zpátky na chalupu, kde se měla konat jakási... nevím jak to nazvat, sešlosti. Bylo připravené pohoštění, víno a jiné pití.

No já místo toho abych se zapojila do dizkusí jako například ekonomika, nebo UFO, jsem raději psala povídku, tu kterou sem dám. Dala mi celkem zabrat, protože kolem mě byl hluk, takže když jsem měla dopsáno, vydala jsem se na procházku a za takového slunečného počasí jaké bylo, jsem se rozhodla, že se projdu až k rybníku u polska.

Jenže když jsem došla, pocítila jsem zklamání. Bylo to tam sice hezké, ale zápach a jediná ryba, kterou jsem potkala, byla mrtvá uprostřed rybníka, no prostě jsem očekávala něco jinéjho. Ale není se čemu divit, že? Naposledy jsem tam byla před asi dvěma rokama.

Vrátila jsem se zpátky na chalupu a radši si vzala do ruky foťák, snad bych jsem mohla pak pár fotek hodit, těch nejvíce povedených, a že jich není moc... :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brynth | Web | 19. dubna 2011 v 22:08 | Reagovat

Ahoj, o těch výpadcích mi ani nemluv, já jsem už nehorázně naštvaná! Přemýšlela jsem dokonce o tom, že se odstěhuju třeba na blogspot.com, ale zkoušela jsem se s tím naučit a zjistila jsem, že mi to tak úplně nevyhovuje....
Doufám tedy, že to co nejdřívě dají nějak dohromady.....
Jo, Angelologie =) Tu jsem teď musela odložit, protože chci přelouskat POSLEDNÍ CHYBĚJÍCÍ KNÍŽKU K MATURITĚ, ale, upřímně, už se nemůžu dočkat, až se k ,,Angelologii" vrátím, protože mě to dostalo =) Jsem asi na straně 150 a fakt se dost těším, až se k tomu vrátím =) Takže já bych Ti tuhle knížku opravdu doporučovala =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama