Zápis dvacátý třetí

24. dubna 2011 v 23:13 |  Day after dayNejdříve jsem vstala, nasnídala se > americké brambory s kečupem a pak jsem se u toho dívala na William, Kate a osm královských svadeb. Vážně nechci nikoho urazit, ale nevím, co všichni vidí na princezně Dianě. Já si myslím, že Kate je hezčí než ona, ale to je jenom můj názor...

Když to skončilo, tak jsem si šla hledat nějaký ten scio test, abych mohla procvičovat, i když už tak je to v háji, protože jak řekla kamarádka.

"To co jsem se nenaučila za čtyři roky na základce, za dva dny nedoženu..."

Nakonec mi psala kamarádka Ver, jestli s ní nepůjdu do shopping parku, nu a tak jsem volala našim, kteří byli někde na zahradě u babí, jestli můžu jít, protože jsme měli v plánu jít k babče na oběd. Ti mi teda řekli, že můžu, tak jsme se domluvili, že půjdeme ve tři.

My - já, rodiče, brácha a Zbyněk, jeli k babi. Jídlo celkem ušlo, ale neměla k nudlové polívce knedlíčky, čímž mě zklamala... Tak mi je slíbila na zítra, kdy k ní máme přijít znovu, těším se na ně!
Po obědě, jsme si všici posedali na gauč a táta hledal v televizi něco, na co by se dalo koukat. Našel akorát život surikat na poláku.

A věřte, nebo ne, my jsme se u toho života surikat i bavili! Když tam byla nějaká ta scénka, táta se strejdou z toho udělali takovou vtipnou věc, že se nedalo přestat smát!

Popř. surikaty lovila kobra. > Surikaty utelky do nory (spíš takový tunel to připomínalo) a had za nima, jenže pak se nora rozdvojila a kobra se zastavila, přemýšlela kam má jít.

"Hele, má dilema," pravil strejda.

Kobra se vydala do prava, ale oni byli vlevo, takže se začala vracet zpátky.

"Teď se zamotá a má útrum!" přidal se táta.

Jenže surikaty se taky vracely, a ta jedna se tak postavila před tu kobru.

"Bude bitka!" > Zbyněk. "Nakonec nesežere kobra surikatu a surikata kobru," podotknul táta.

Surikata se kobře zakousla do ocasu a už to žačalo a my se smáli...

Přerušilo nás, až hřmění a blesky > BOUŘKA, a stím jsem začala chodit po bytě a opakovat "Bouřka, bouřka, bouřka..." Mám ráda bouřku!

No, a protože už bylo půl třetí a mě tlačil čas, vyjeli jsme ještě hodit strejdu někam, kde měl něco dělat, či co. A to už začalo lít jak z konve, máma si z něj dělala srandu, že prý ho má táta vysadit u lesa, že prý si tam dojde pěšky...

V bouřce jsem došla až k hrušce, kde jsme byly s Ver domluvené a šlo se na tramvaj a pak na autobus, no a to by vás nenaštvalo, kdyby přestalo pršet, když vy čekáte na zastávce? Jsme se jak hlupačky, pak celou dobu po obchodech tahaly s deštníkama.

Nejdřív jsme byly v Mc Donaldu, já si dala chicken burger a cafe latte s vanilkovou příchutí a ona si vzala cheeseburgra a hranolky. Po jídle, a že bylo dobré, jsme se přemístily směrem k obchodům.
Prošly jsme jich fakt hodně, k tomu jsme byly i v zrcadlové síni (Já fakt nesnáším zrcadla! Bouchla jsem se do hlavy, srazila se s nějakým chlapem a nemohla se vymotat ven!) Ještě jsme si stihly dát UGO, než pro nás přijeli naši, když jeli kolem.

No nakonec jsme s Ver skončily u nás doma a koukaly se na upíří deníky... ♥ Byl to dost vydařený den, který jsem zakončila pokecem na icq s bff :*Btw:
Koupila jsem si tričko na ramínka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nasťa your SB | Web | 25. dubna 2011 v 13:34 | Reagovat

Ty zkoušky dáš, já ti věřím.:-) Bude to v cajku! :-) Páni ty komentáře u těch surikatek nemají chybu.:D Stréjda to zabil nejvíc.:D Nákupy, to meselo být úžasný.:-) THE BEST DEN.:D:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama