Zápis dvacátý devátý

9. května 2011 v 17:07 |  Day after day
***

Zdravím všechny přibloudilce na mém blogu...

Yep, přesně tak, od zítra - den kdy odjíždím, a to v šest ráno, nasedáme se školou do vlaku a vyrážíme směrem PRAHA, strašně jsem se tam těšila, ale abych byla upřímná chtěla jsme tam jet hlavně kvůli Jessie, jenže ta jet nemůže... Málem jsem ve škole začala brečet, nýbrž jsem si to s ní chtěla užít! Ona Jessie má dost přísné rodiče, a to že jí povolili jet až do Prahy, bylo něco nečekaného, jenže Tomáš (chlap, co žije s její mamkou) nedostal peníze a tudíž to nemohla zaplatit.

Nakonec jsme to ale vyřešily tak, že s ní pojedu do Polska příští týden, sice to už asi nebude taková legrace, ale my z toho nějak vybruslíme a užijeme si to...

Naštěstí už mám zbaleno, tak sem můžu tohle to psát. Moc věcí si sebou neberu, přece jenom tam jedeme na tři dny a né na dva týdny.

V Praze už jsem několikrát byla, mám tam totiž tety a nejlepší kamarádku. Ale i tak to bude fajn, máme v plánu navštívit Zoo, letiště, dům voskových figurín, Petřín a další...

Ještě že tam bude Sim a Sabri, jinak bych to tam nezvládla, protože tam jedou samé holky, se kterýma si nijak zvlášť nerozumím. Jedna z nich (Bára) mi dneska psala, jestli si tam beru fén.
Na co? Proboha! Já si tam neberu ani žehličku na vlasy, natož abych si brala fén... Jestli si chce umýt vlasy, tak ať použije ručník! A vůbec, to doma nemají fén, nebo jak?

***
Dnešní škola, byla celkem v pohodě, až na test z angličtiny. Těch slovíček bylo prostě moc! Písemka z matiky mi nějak nevadila, protože teď probíráme dost lehké učivo (Goniometrické funkce; Sinus, kosinus, tangens...) a to mi jde.

Fyzika s Jessie byla opět naše. Na začátku hodiny jsme ještě dostali instrukce ohledně Prahy. Zběžně jsem si napsala, jak to asi bude probíhat a když jsem psala Karel a Václav (Most a náměstí) Jess se na mě podívala a povídala.

"To jako... snídaně s Karlem IV., oběd s Václavem a večeřet budeš s kým? S Obamou?!"

Po tom už jsme, ale zase začali probírat učivo. Jakub měl referát na mezinárodní sondy, kdy a na jaké planety doletěly a tak.

"Sakra, na Měsíci nemají připojení k internetu! No tak tam nejdu," řekla jsem Jessie, když nám plánovala výlet do vesmíru.

***
Dneska budu muset jít brzo spát, abych zítra vstala. Ještě že mě na nádraží veze táta autem, protože ve čtyři bych se vážně z postele nevykopala...

***
Mějte se tady hezky, v pátek bych jsem možná stihla přidat článek o výletu. (Určitě i nějaké ty perličky :D a když se poštěstí, tak i pár fotek.)

Po víkendu, který strávím na chalupě, jsem přidám kapitolu New life.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama