Zápis třicátý druhý

18. května 2011 v 21:29


Zítra v osm ráno odjíždím s Jessie do Polska a hodlám si to parádně užít, jestli mi bude někdo kazit náladu, tak se řídím heslem: Usměj se a prašť ho tyčí (V tom slušnějším slova smyslu...)

Dnešní den byl celkem fajn až na to, že mi Sabrina neřekla, že se s MIrkem rozešli a tak jsem na ni byla naštvaná, nýbrž si hraje na úplně dobrou kámošku a pak mi nic takového neřekne, prostě podraz. Nakonec jsme to nějak vyřešily a po třetí vyučovací hodině šli do kina Luna na přednášku Petra Kováře "Láska ano - děti ještě ne!" Upřímně jsem od toho čekala mnohem víc, protože jsme o antikoncepci a pohlavních chorobách slyšeli až moc ve výchově ke zdraví. Ale budiž, bylo to fajn a zasmála jsem se.

Bylo tam dost dalších škol, a kupodivu jsem tam po "letech" viděla bývalého spolužáka Jana V. Nebyla jsem nijak moc nadšená, protože s ním nemám dobré zkušenosti (on s jedním takovým mi způsobovali dost velké problémy typu: psychická šikana, kvůli mému handicapu - ale to je jiný příběh...) Jan mě ale okázale ignoroval a já za to byla ráda.

Ve škole jsem se ještě dozvěděla, že jsem ta největší drbna, protože jsem roznesla po naší třídě, že jedna holka z vedlejší třídy s někým hodí. Přitom to byla Tina s Dominikou, ale né to JÁ jsem ta co to všem řekla a tak to o mě šířily po jejich třídě... No nenaštvalo by Vás to?

Dneska jsem po dlouhé době stihla před tréninkem seriál Seznam ex. Parádně mě pobavil.

"Nemůžu ji požádat o ruku jen tak! Potřebuju scénář!" Tahle věta mě dostala úplně nejvíc, snad z celého dílu...

Co mě nejvíce štve, je to, že jsem se dneska opět nestihla podívat na upíří deníky! Včera jsem totiž musela dělat referáty do občanky na dějiny EU a náboženství; Mekka.

No a dneska ten trénink, přišla jsem z něj docela pozdě a pak jsem musela bráchovi stahovat film Alvin a Chipmunkové 2, (Nevím jestli je to dobře napsané...) protože on to strašně moc chce vidět.

Potom jsem se musela zbalit. Jedu tam jenom na dva dny, takže jsem si vzala jenom jedno tričko, kraťasy a spodní prádlo, že? :D (A samo sebou budu mít to v čem pojedu - džíny a triko.) Možná si ráno do tašky hodím k hygieně nějaký ten lesk na rty nebo tvářenku a toť vše.

Pokud se mi to podaří, tak se pokusím o přednastavení článku, pokud se mi to nepovede, tak tu něco přibyde až v pátek. Pravděpodobně to budou dojmy z výletu a možná fotky (půjčila jsem si foťák od rodičů, nýbrž můj milovaný telefon je zase na reklamaci, takže mám mobil po dědovi - taky celkem slušný, ale s blbým foťákem... )

Mějte se tady fajn...
Xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama