Zápis třicátý třetí

21. května 2011 v 23:09 |  Day after dayChtěla jsem to napsat už včera, ale bohužel jsem byla moc unavená a šla jsem brzo spát...

Ve čtvrtek ráno jsem se v klidu oblíkla a dobalila si věci a vydala se směrem k Jessie. Cestou jsem potkala Simču, tak jsme šly spolu. U autobusu jsem přišla na to, že mám nejméně věcí, všichni na mě koukali jak na blázna, kde mám další tašku nebo něco...

V autobuse na Jessie: Ze mě asi nebude polkyně.
J: Co?
W: Polačka.
J: Myslíš polka?

Jo tak to vypadá, když nevím, jak se co řekne...

Dojeli jsme až do dolů v Zabrze. Líbilo se mi tam, ale bylo to dost náročné, takže jsem byla uchozená hned ráno. Největší úspěch měly zvukové efekty, občas mě pořádně vyděsily, jako třeba kůň. Simča úplně vyjekla, protože šla přímo kolem něj.

Koukala jsem na mobil: V dole není signál, no věřili by jste tomu? A já jsem si chtěla zajít na fejsbuk!
Pronesla jsem ironicky a vzpomněla jsem si na Kamilu, když jsme byli v Brně,
jak šílela v Kasematech, že nemá signál... :D

Po dvouhodinové (možná tří, nevím přesně) prohlídce jsem vyjeli busem k rádiostanici v Gliwicích (někde v Polsku). Kde jsme poslouchali nějakou paní, která nám o tom povídala, hlavně o historii, co je spojená s druhou světovou, Hitlerem a napadením Polska.
Bylo to celkem nudné a jak se zdá nemyslela jsem si to jediná...

Takhle dopadla jistá polka, při vyprávění o historii...

Po tomhle vtipném kousku, jsem šli na oběd. Dostali jsme špagety, zmrzlinu a džus, upřímě nejlepší na tom byl ten džus a zmrzka. V džusu jsem našla nějaké smítko a začala jsem mu říkat plaváček. No a tak, protože tam bylo už na dně, Simča vzala sklenici a vylila zbytek pití přes plot. Což vyvolalo záchvat smíchu mě, Jessie, Simči, Žanči a taky Lucce a Monice...

Pak následovala už jenom cesta na ubytovnu, spíše dům mládeže. Pokoj jsme měly pro čtytři, takže jsem byla z holkama, jenom co jsme si tam daly věci a popřípadě se převlékly, jsme už šli na večeři.

Byli jsme v pizzerii, když servírka donesla první čtyři velké pizzy, které vypadaly úžasně, všichni koukali s pusou dokořán, a když pak donesla další čtyři, nestačili jsme se divit. Byly úpplně moc dobré, mně osobně nejvíce chutnala pizza s brusinkama (mám je ráda). Záchody tam měli nanejvýš luxusní... :D

Byla jsem u zrcadla a čekala na Jessie, pak na záchod chtěla jít Lus, no a tak Monika šla na pánský (bylo to v jedné místnosti jakoby) jenže pak vešel nějaký chlap. Já jsem se začala okamžitě smát, on se na mě podíval a povídá:

OK, já počakám a šel zpět. Tak jsme klepli na Monču se slovy: Dělej, blokuješ tu nějakýho chlapa!

Spát jsme šly s Jessie až o půl druhé ráno, Žanett usla o půl hodiny dřív a Simča o hodinu. Já jsem ještě stihla snít hamburgr, který Žan měla, snědla jsem totiž jenom tři kousky pizzy.

Další den, pátek, jsme jeli do nákupního střediska Silesia Center v Katowicích, je to tam snad ještě větší něž v shopping parku Avion u nás v Ově. A my měli jenom jednu hodinu... Takže jsme toho stihly dost málo.

Pak už jenom obora se Zubry bylo to celkem fajn, ale dělaly se mraky, takže bylo chladněji a já na sobě měla jenom kraťasy a triko na ramínka. Po procházce obory, jsem měli rozchod ve městě Psczyna, nakonec pro nás přijel autobus a my se rozloučili s naším polskými "přátely" a vyjeli směr Ostrava, jenomže řidič byl polák, a tak na jedné odbočce u nás, zapomněl zahnout a my jsme to museli objíždět, to způsobilo, že se Lus s Žanett a Simčou málem počůraly (cesta byla dlouhá).

Nakonec jsme, ale dojeli v pořádku nějak v sedm domů a já pak šla ještě se Simčou ven...


K nerozeznání, že?
Jessie ♥ povídala: Hele to vypadá jako socha svobody (NY)... po chvíli: Teda eiffelovka...
Je to ten vysílač v Polsku v Gliwicích.Moc jsem si to tam užila, a nelituju toho, že jsem jela!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adrie-Bubble | Web | 21. května 2011 v 23:15 | Reagovat

dost hustxy :D:D a ten clanbek je pekne dlouhej :D:D :-) plsky ¨kukni na muj blgo :-)

2 Lily BleedForYou | Web | 21. května 2011 v 23:19 | Reagovat

to ste byli na šk výletě ?
jinak ty sy z ovy. ? ja z brušperka ..... +  http://blackpeggy-lentil.blog.cz/1105/slohovka doufám že ti nevadí že jsem ti tu poslala takovou malo reklamku... ale je to pro mně duležité tak kdyby smohla

3 Nasťa your SB | Web | 22. května 2011 v 11:33 | Reagovat

Tobrý výlet nemělo to chybu.:D Ty máš vždy šíleně zábavný příhody.:D Ta průvodčí mě dostala.:D Bych s tebou někdy na výlet chtěla jet.:D:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama