Červen 2011

Zápis čtyřicátý osmý

30. června 2011 v 22:35 Day after day
> Píšu naprosto střízlivá a po dlouhé, teplé, uklidňující sprše...


Avatary 0.01 | Horses

27. června 2011 v 22:01 Avatary
(The Saturdays - Forever Is Over)

Oka, tohle jsou moje první avatary, takže stojí vážně za NIC, každopádně kdyby někdo chtěl, klidně propůjčím do článku či někam jinam, ale PROSÍM o uvedení zdroje; www.crazy-diary01.blog.cz
***
všechny avatary jsou o rozměrech 150x150
***
***
Názor?

Zápis čtyřicátý šestý

23. června 2011 v 21:55 Day after day
> Po víkendu tady budu... :)


Breaking Dawn, part one

20. června 2011 v 18:00 Twilight sága
> Nemůžu se dočkat! :D ♥


Black Swan

19. června 2011 v 20:53 Recenze

Černá Labuť


V psychologickém thrilleru Černá labuť, zasazeném do prostředí newyorské baletní scény, zavádí vizionářský režisér Darren Aronofsky diváky na fascinující a mrazivou cestu do nitra mladé baleríny, která se kvůli své vytoužené roli v Labutím jezeře stane až děsivě dokonalou.

Snímek sleduje příběh Niny (Natalie Portman), baleríny newyorského baletu, jejíž život je, podobně jako život všech v této profesi, plně pohlcen tancem.

Žije s matkou Ericou, bývalou balerínou (Barbara Hershey), která své profesní ambice nikdy zcela nenaplnila podle svých představ a tak teď alespoň nadšeně podporuje kariéru své dcery. Když se umělecký šéf baletu Thomas Leroy (Vincent Cassel) rozhodne pro novou premiéru sezóny, Labutí jezero, vyměnit stávající primabalerínu Beth Macintyre (Winona Ryder), Nina je jeho jasnou volbou.

Do souboru ale vzápětí přichází nová tanečnice Lily (Mila Kunis), která na Leroye velmi zapůsobí svou smyslností a pro Ninu se tak okamžitě stává velkou konkurencí. "Labutí jezero" totiž vyžaduje tanečnici, která umí zahrát jak nevinnou a noblesní Bílou labuť, tak Černou labuť, která představuje lstivost a smyslnost. Nina je dokonalým ztělesněním Bílé labutě, ale Černá labuť je její povaze a projevu vzdálená. To ale rozhodně neplatí pro Lily... Mezi oběma tanečnicemi se rozvíjí podivně zvrácené přátelství, které ale ničí vzrůstající vzájemná rivalita.

Nina se nechce své vysněné role vzdát, ale při naplnění svého snu může překročit hranici, zpoza které už nebude návratu do normálního světa.
Blend 0.03

16. června 2011 v 17:44 Blendy

Dneska jsem se vymluvila z odpoledního vyučování, protože se mi tam prostě nechtělo, nakecala jsem našim, že se budu učit ruštinu na zítřejší test... A vážně! Učila jsem se! Ale asi jenom tak půl hodinky a pak mě to přestalo bavit no, tak jsem projížděla internet a poslouchala óčko, zrovna hráli Lady Gagu... Takže mě napadlo, že bych mohla něco vytvořit, přece jenom je to dost kreativní zpěvačka a s jejíma fotkama se musí dobře zacházet. Skusila jsem to a tady je výsledek....

Lady Gaga