Zápis čtyřicátý

4. června 2011 v 21:34 |  Day after day
> Píšu pro ty, co zabloudili na můj blog <


Vlastně ani nevím, co chci psát, ale je to můj deník online... :D takže, i když to asi skoro nikdo nečte (těm, kteří ano jsem nesmírně vděčná).

Včera jsem byla dost naštvaná na soolužačku Sabinu, nýbrž vybíráme učitelce dárek na rozloučenou (za ty čtyři dlouhé roky s náma) a mě napadlo, že bychom jí mohli dát do křišťálové misky pár dkg belgických pralinek, ona o nich učitelka pořád mluví... :D Měli bychom nějakou slevu, protože moje mamka pracuje ve sklo - porcelánu.

Sabina má ale svojí hlavu a navíc je tak trochu blbá. A na můj nápad, se kterým souhlasili všichni, řekla : "Já žádný komunistický porcelán kupovat nebudu! " Jsem ráda, že mi o tom Jessie řekla. ( Já měla v tu chvíli chuť jít dát Sabině pár facek...) Nakonec se mě zastalo i pár holek ze třídy, protože ona to psala i na facebook, do skupiny naší třídy. A můj nápad byl prohlášen za definitivní.

Dneska jsem se doslova vnutila sestřenici na oslavu, protože ona mě ani nepozvala, ale tak babča potřebovala vzít kytku (protože chodí o dvou berlích), no a já ji nabídla pomoc. Docela mě naštvalo a zklamalo, že mě nepozvala, já jsem její jediná sestřenka a ona, i když je jenom o dva roky starší, se mnou neudržuje žádné vztahy.

Teďkom jsem ji viděla asi po půl roce... Oslava byla ale fajn, přišlo tam úplně hodně lidí. Byla tam její babička z matčiny strany, přišel strejda s bratrancem, i tetina sestra, byl tam Andrejin přítel Lukáš, tetin přítel, půl roční dítě, dva psi a tak dále... Do tak malého obýváku jsme se nacpali všichni.

Strašně fajn bylo, když mi Betynka (boloňský psík) pořád olizovala ruku. Já jsem se jenom usmívala jak blbá, protože to děsně lechtalo... :D

Po vynikajícím dortu strejdy, jsme se s babčou pomalu sbíraly k odchodu (babi se bála, že zmokne :D).

A teď sedím doma u notebooku a píšu už 40. článek do mého deníku zde...

> Všem co jste vydrželi číst, až tady, děkuju ;) <
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete novou kapitolu New life?

Ano 62.5% (5)
Ne 12.5% (1)
Vůbec mě to nezajímá... 25% (2)

Komentáře

1 Asha | Web | 5. června 2011 v 20:30 | Reagovat

Tej Sabíne by som okamžite vylepila...Takéto sa mi stalo minule a naozaj som babe struhla za ucho :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama