Zápis čtyřicátý čtvrtý

20. června 2011 v 16:11 |  Day after day

Tuhle otázku si pokládám už od minulého týdne. Jednak protože tam už nic, ale vůbec nic neděláme a za druhé mě to tam nebaví a uspává mě to. Ale koho ne, že???

Dneska to bylo děsné už od ráno. Ve čtvrt na sedm mě máma vzbudila, kvůli tomu, že jdu k doktorce, na měření tlaku. Na polikliniku mě odvezl táta a čekal tam se mnou. Měli jsme tam být na sedm a stejně jsme se od tama vymotali až v půl deváté.


Tohle na sobě budu mít až do zítra do sedmi hodin.
Nesmím se koupat, nesmím to namočit, ani nijak jinak zničit, nebo si to sundat. - Chodila jsem s tím po škole jako magor.

Měří to každých dvacet minut, přičemž musím mít ruku volně podél těla s palcem vytočeným od těla, aby byl snímač na tepně.

Musím dávat pozor abych to nějak nepřetočila, nebo aby se mi neodpojila jakási hadička. Mám být aktivní a povysávat si pokoj (ikdyž jsem celý byt uklízela včera). A tak dále...


Vidím to tak, že se dneska prostě nevyspím...

Totálně mám pocit, že mi odumírá ruka, nemůžu psát a ani si cokoli odnést, protože tu ruku neohnu, vlastně si ani nesvážu vlasy gumičkou. Přijdu si jako důchodce!

Zítra, až mi to sundá, musím jít do školy! Zase se tam budu nudit, sedět a koukat do blba, místo toho abych byla doma a koukala na film, který jsem si včera stáhla...

Taky už se těšíte na prázdniny?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama