Zápis čtyřicátý druhý

12. června 2011 v 13:36 |  Day after day
***
Nyan cat, non - stop → tohle mi hraje už 3 500 sekund, pokračovalo by to, ale musím do obchodu a za babčou do nemocnice... :D
***

Chtěla jsem to psát už včera, ale tak nějak jsem z venku přišla až o půl desáté, a k notebooku jsem si sedla kolem desíti. A to už se mi nic nechtělo, takže jsem si jenom povídala s Annie na skypu... a pak ve dvanáct rychlá sprcha > vážně rychlá, protože máme zničenou hadici u sprchy. A spát! Brácha mě dneska ráno vzbudil v osm, protoře zvonil jako kdyby hořelo!

***
11.6 2011 Sobota

Vstala jsem, po naprosto šíleném snu, kde byla asi celá škola! Nějaká rocková kapela (♥) a metro...

Byla jsem domluvená se Símou, že půjdeme ven, to by, ale nebyla ona, kdyby nepřišla pozdě, takže jsem se ven dostala, až kolem čtvrté. Měla v plánu mě vzít na takovou jednu houpačku, zprvu jsem nevěděla o co jde, ale jakmile jsem to viděla, okamžitě mi svitlo. Jezdíme kolem toho často do obchodu, je to u cesty za svodidlem. Takový kopeček, kde je na stromě přivázaný provaz a na něm klacek.


(Tohle jsem já ↑↑↑ )

Ten skvělý pocit volnosti, když jsem se zhoupla a letěla vzduchem, něco naprosto skvělého! Jak jsem se přehoupla nohama přes keř, a dívala se do slunce... Strašně jsme se Símou nasmály! Když se Síma houpala, já jsem si stoupla ke svodidlům a mávla okolním autům, hodně lidí mi zamávalo a to i jeden strašně sexy synek! %)

Byly jsme tam asi dvě hodiny a pořád se houpaly. Měly jsme sebou i pití, což bylo fajn protože mi pak bylo trochu špatně, nám oboum.

Ale stálo to za to! Naknec jsme prošly polem zpátky a šly si sednout k nám pod barák na hradby. O půl osmé jsem vyprovodila bráchu ke kámošovi, kde šel na noc. Napadlo mě že by u nás Síma mohla spát, no naši to dovolili, ale její mamka ne, že prý má postel doma. No nakonec jsem u ní byla do půl desáté, v devět jsem si obouvala boty a pak jsme ještě půl hodiny kecaly na chodbě a smály se...

Byl to skvěle vydařený den, jen škoda, že u nás nemohla spát... :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nasťa your SB | Web | 16. června 2011 v 13:23 | Reagovat

Ta kočka, to je děs.:D Jo naše keci na skypu nejlepší.:-) Já mám taky ráda houpačky.:D Je skvělé, že jste si ten den s kamarádkou tak užili..:-) Jen škoda toho spaní, ale i tak to bylo fájn, ne?:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama