Červenec 2011

Zápis padesátý devátý

30. července 2011 v 12:28 Day after day
Omlouvám se všem kdo ještě chodí na můj blog, nebo na něj pouze narazil. Ale zase odjíždím na chalupu...

Přednastavila jsem tři články, měla jsem v plánu napsat jich víc. Taky jsem chtěla přednastavit novou kapitolu New life, ale bohužel jsem se zasekla při psaní. Na chalupě to ale plánuju dohnat, budu psát až do umření, co jiného tam taky dělat, že?

7.8 je plánovaný návrat, takže bych se tady měla objevit.


Btw: Včera jsem konečně koupila dárek pro kamarádku, k 16-tinám. Je to - obyčejná - naše fotka v rámečku, tak snad se jí bude líbit.

Edit 13:46 - Brácha se po dvou týdnech na táboře vrátil domů...

Zápis padesátý osmý

29. července 2011 v 18:40 Day after day
Včerejší den, aneb...

Blend 0.04

28. července 2011 v 13:04 Blendy
Natalia Kills - Mirrors

Natalia Kills


Reklama. Všechno nebo nic?

28. července 2011 v 11:34 Úvahy, názory
Už na hodně blozích jsem četla jak je štvou reklamy, komentáře typu: Ahoj, máš pěkný blogís... Koukneš na ten můj? nebo Hlásneš pro mě, plsky... Jinak máš pěknej blog a tak dále.

I mě šíleně vadilo, když do pracně napsaného článku, pro někoho kdo si ho alespoň přečte, někdo napíše reklamu (popř. zajímavý blog.A co myslíš na ten můj? Koukni se prosím :) aniž by si něco přečetl.)

Fajn ať klidně někdo napíše, že se mu líbí blog na kterém právě je. Každý schopný bloger se jistě podívá, kdo si PŘEČETL jeho článek a napsal SMYSLUPLNÝ komentář. A zajde i k němu na blog, buď ho zaujme a vrátí se, nebo ne.

Jenže jsou i tací, kteří reklamy a nebo prosby o hlas psát nepřestanou, a proto jsem zde na blogu vytvořila jednoduhý článek, kde může, kdokoli napsat "co chce".

Vždyť jestli píšete blog, nepíšete ho jenom proto aby na něm byly reklamy, nebo co nejvyšší návštěvnost kvůli vašim "hloupým" komentářům s reklamama. Nebo snad ano?

Je rozdíl, když váš blog navštěvují dva, tři nebo čtyři lidě, kteří se opravdu zajímají o to co jste napsali, než deset, dvacet lidí, kteří rozklikli váš web jenom kvůli reklamě, která je možná pobouřila a hodlají to řešit odezvou, třeba ne moc hezkým komentářem. Přece jenom by bylo lepší napsat normální komentář, týkající se tématu článku...


Já osobně i přes mou malou návštěvnost na blogu, jsem nikdy reklamu, a nic podobného, na jiný blog nenapsala. Čtu blogy jiných a nechávám komentáře, když mě článek zaujal - co mě v něm zaujalo.
Je už na něm jestli přijde i na můj blog. Je to každého věc, jak se rozhodne...

Objednej si layout

27. července 2011 v 23:07

Chceš vyrobit layout?


Napadlo mě, že by někdo mohl potřebovat, pomoct s designem. Jestli máš zájem pak napiš do komentáře požadavky a já udělám, co bude v mých silách, abych ti vyhověla...

Co do komentáře?

01. Přezdívka
02. Blog
03. E-mail
04. Požadavky
- s kým, čím
- barva
- nápisyHanna

27. července 2011 v 19:31 Recenze
Titulní hrdinka tohoto dobrodružného thrilleru natáčeného v Evropě, Hanna (kterou ztvárnila Saoirse Ronan, nominovaná na Oscara za snímek Pokání), je dospívající dívka.

Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce (Eric Bana z filmu Star Trek), bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka.

V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem vychovat z ní dokonalého zabijáka.

Její cesta k dospělosti dospěje k přelomovému momentu ve chvíli, kdy je svým otcem vyslána na samostanou misi. Hanna tajně cestuje po Evropě a přitom je na útěku před agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špiónka, která ukrývá světu vlastní tajemství (držitelka Oscara Cate Blanchett).

Jak se Hanna blíží ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o své vlastní existenci a nečekaným otázkám o svém lidství.


Trailer


Zápis padesátý šestý

25. července 2011 v 14:34 Day after day

řekla včera večer máma.
Rest in peace, Amy Winehouse

23. července 2011 v 19:58 OTHER

Upřímnou soustrast...


Sedmadvacetiletá britská zpěvačka Amy Winehouse byla nalezena mrtvá ve svém domě v Londýně. Příčinu její smrti policie zatím nezná.


Jasně je to rána, a nechci urazit žádného z těch, co ji uctívají či tak, ale myslím, že si za smrt může sama. Byla z ní feťačka s občas dobrýma písničkama.