Listopad 2011


Walk the moon

28. listopadu 2011 v 20:19 Fotografie


Zápis stý třetí

21. listopadu 2011 v 17:47 Day after day
Původně tenhle článek měl být jiný, delší, popisující můj skvělý víkend, ale teď se mi o ničem takovém nechce psát, nemám na to náladu. Tohle je hodně stručný článek, tak nějak vysvětlující, proč tady není něco jiného.
_______________________________________

Dozvěděla jsem se, přes stránky bývalé školy - základky, že skvělá paní učitelka, která nás měla na informatiku a taky fyziku, ta která nám uměla všechno vysvětlit a přestože vypadala přísně, byla férová a byla s ní taky sranda, ve čtvrtek opustila tenhle svět.


Vážení rodiče a žáci,

s velkou bolestí Vám sdělujeme, že nás dne 17. 11. 2011 po krátké a těžké nemoci
opustila naše kolegyně Ing. Šárka Oršulíková.

Od této chvíle už bude s námi pouze v našich vzpomínkách.

Vedení školy a kolegové

Takto, to okomentovali na našich stránkách, na škole visí černá vlajka... A já?
Já jenom tak sedím a vzpomínám na to jak dobrá učitelka to byla. Prý zemřela na rakovinu. Na rakovinu slinivky, podle toho, co vím, byla tři dny v kómatu.
I když jí bylo něco okolo padesáti, vypadala mladší alespoň o deset let. Teď se má asi líp, netrápí se, ale ostatním lidem chybí. Jak rodině, tak přátelům, školskému sboru učitelů a i žákům.
R.I.P
S upřímnou lítostí


Zápis stý první

17. listopadu 2011 v 22:54 Day after day

Jak už to tak v naší rodině bývá, jednou za čas nás babča (ta co jsem s ní byla na jižní moravě) pozve na oběd, většinou v neděli nebo o nějakém svátku (né vždycky, díky za to) a teď se naskytla příležitost. Jako obvykle bylo něco, co mi moc nechutná. Ona na to nehledí. Byla kačena a zelí... Zatím to nebylo až tak hrozný, ale to by nebyl oběd kdyby táta nezačal rýpat...

Zápis stý

15. listopadu 2011 v 17:57 Day after day
Yep, zní to docela zvláštně stý zápis.