Prosinec 2011

Zápis 114

28. prosince 2011 v 23:19 Day after dayNa novém layoutu se už pracuje.
Změny promýšlím před spaním.
A jestli se mi to podaří tak jak plánuju, bude to bomba dobrý.
Jenže se mi to asi nepovede...

Layout na přání 0.02 | pro The small girl

26. prosince 2011 v 22:16 LAYOUTY NA PŘÁNÍ
Layout pro blog i-need-be |Bonus - Ikonka, nápisy do menu ↓

Zápis 113

26. prosince 2011 v 11:45 Day after day

A je po Vánocích.


Layout na přání 0.01 | pro M.

25. prosince 2011 v 22:19 LAYOUTY NA PŘÁNÍ


Layout pro blog michaelascotkova |Bonus - Ikonka ↓

Zápis 112

24. prosince 2011 v 16:21 Day after day

Všem přeju krásné Vánoce, plné radosti a velké nadílky!

Doufám, že pod stromečkem najdete vše co jste si přáli, svátky budou plné klidu a bez úrazu....

Zápis 111

21. prosince 2011 v 20:48 Day after day
(nadpis nestíhám psát. dodám později)

Dlouho jsem se neozvala, já vím.
Jenže škola je teď před Vánoci děsná, myslím, že učitelům význam Vánoc uniká... Pořád jenom píšeme testy a zkouší. Žádná pohoda ani klid.
Třeba zítra. Je poslední den školy před Vánoci a učitelka z bioly a češtiny se rozhodla zkoušet. Tohle podle mě není normální.

Dneska jsem se škole sice vyhnula, ale zase na druhou stranu jsem si musela vytrpět kontrolu u doktora. Ono by to bylo úplně v pohodě, kdyby neměl tak debilní řeči.
Neřekl mi v podstatě nic nového, vysvětlil mi jak to vidí s operací, samozřejmě nemohl vynechat nějakou poznámku. Pro tentokrát to bylo: "Já už jsem sešrouboval tolik lidí... Nemusíš se bát."
Moc klidná jsem ale nebyla, ikdyž jsem se nakonec rozhodla, že bych do toho asi šla. Přece jenom už nad tím přemýšlím delší dobu, tak nějak to plánuju, dokonce jsem se bavila i s učitelkou, myslím, že by šlo, aby mi ukončili ročník už v květnu, abych mohla v červnu na tu operaci a pak přes prázdniny do lázní. Jo vážně skvělý, že strávím celé prázdniny někde v prdeli, ale doufám, že mi to pomůže. I když všichni tvrdí, že jde jenom o kosmetický zákrok, já vážně chci aby mi to pomohlo, aby mě to změnilo. A já se budu snažit, hlavně aby ta další jizva nebyla k ničemu...

Byla jsem dneska venku s Veve. Zase ty její soucitné události. Jak se říká: "Dobrý přítel vám pomůžu vstát, když spadnete, ale nejdřív se musí dosmát." Jo, tak tohle je přesně ona.

Konečně začal padat sníh! Yay :3

No a jak to u sněhu bývá, klouzalo to, a to bych nebyla já, kdybych nespadla. Začaly jsme se obě smát, a až potom jsem se za její pomoci zvedla, ikdyž ona se pořád smála. Smály jsme se ještě asi pět minut. Ona by prostě nemohla dělat doktorku, smála by se u každého úrazu. Há! Byla to sranda, až na to, že mi pořád padaly ty blbý vločky do očí a mě to děsně štvalo.

Včera jsem konečně byla na vánočních nákupech. Už mám skoro všechny dárky, ještě mi ale chybí něco pro Jessie a S. ale s tou ještě půjdu nakupovat, takže celkem v klidu. Snad.

Navíc jsem si konečně uvědomila, co je Sabina zač. Ona je prostě jenom malé a namyšlené dítě!!!! Nejradši bych ji zítra v tramvaji něčím přetáhla! Měla jsem na ni v pondělí takový vztek, že jsem měla chuť jít a rozbít jí držku. Ona si o sobě tolik myslí, a doplácí na to hlavně Jessie, kterou se rozhodla ignorovat. (No teď už se s ní prý zase baví, ale no ták! Ona snad není normální! - Prostě ještě DÍTĚ. ....... Né že bych si o sobě myslela, jak nejsem chytrá a dospělá, ale co je moc, to je moc!)

Jdu si číst biologii. Zítra určitě dám vědět, že žiju.

Snow

21. prosince 2011 v 19:48 Fotografie