Zápis 141

27. května 2012 v 23:06 |  Day after day
Tru: Blood.
Zkončily Upíří deníky, Once upon a time a Pretty little liars bude (už) za deset dní. A protože mě nuda dohnala, poptala jsem se pár lidí a po nekonečně dlouhém uvažování si pustila první díl seriálu se samýma upírama, sexem a krví. Nevím možná to po nějaké době zastavím a vrátím se k tomu za dlouho dobu, nebo taky ne.

Dneska jsem si uvědomila, jak moc se prostčedí kolem mě mění. Občas mi to až nahání hrůzu, když někde ještě můžu vidět původní budovy a hned vedle nich moderní stavbu nebo hospodu s velkými neonovými nápisy a cedulemi. Někdy bych se nachvíli chtěla podívat na vesnici, nemohla bych tam žít, na to jsem až moc zvyklá na velkoměsto, ale zkusit bych to zkusila. Nějak pozastavit čas, dobu ve které žijeme a zůstat na moment na místě.
V poslední době mi moje mysl dává hodně najevo, jak moc zvláštně uvažuju, a já začínám děsit sama sebe. Ptám se jestli jsem vůbec normální... Nebo je to jenom tím, že nejsem schopná žít svůj život, neumím to a pořád jen utíkám před realitou. Nechci být na útěku před svým vlastním životem...

Brácha bude mít brzo narozeniny. Totálně mi to vypadlo z hlavy, vůbec jsem nepřemýšlela nad tím co mu koupím, ani za co. Haha. Chci mu dát něco hezkýho, přece jenom mu bude deset. Nula na konci. Ale jak se znám budu vybírat tak dlouho až dojdu zase k nějakému autíčku. Ne!! Já něco vymyslím, už mu bude deset, měla bych přestat s autíčkama, vždyť už si s nima ani nehraje, sakra! Přijdu si fakt vygumovaná, mimo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama