Zápis 142

31. května 2012 v 21:38 |  Day after day
4:30 a.m

Zvuk otravného budíku se rozezněl po ještě setmělém pokoji. Pracně jsem se vysoukala z pod peřiny a rychle vypnula to protivné pípání. Rozsvítila lampičku a sedla si zpátky na postel i s papíry do společenských věd. Pokoušela jsem se naučit něco z dvanácti vytištěných listů, ale moc mi to nešlo, aby bylo jasno. Takže jsem to po zhruba hodině vzdala a našla si v hromádce papírů zápisy do biologie. Měla jsem totiž psát test, náhradní termín, protože jsem v pondělí nebyla ve škole. Místo té jsem totiž po obchodech hledala šaty do toho blížícího se divadla. Jenže, i přestože jsem si vzkoušela asi deset šatů, ani jedny mi nebyly. A tak jsem si je (zase) půjčila, tentokrát od Veve. Musím jí je do 14.6 vrátit, jde v nich prý do fabriku, nebo tam někam...

Ve středu byl trénink opět lehce volný, ale naštěstí to už nebylo kvůli nedostatku koučů, ale kvůli ěsně ledové vodě! Vážně, bylo to horší než obvykle. Další zajímavá věc, byl tam se mnou táta s bráchou. Takže jsem většinou vysvětlovala něco bráchovi nebo brblala na tátu o tom jaká mi je zima. Večer jsem se osprchovala v příjemné teplné vodě a začala se učit. Upřímně, když jsem si vytiskla papíry do společenských věd, nerozumněla jsem pořádně ani té první větě.
Spíš vůbec mi nevadilo, když nám ten test přeložil na pondělí, ale kdybych to veděla dřív mohla jsem spát o hodinu dýl a nevstávat o půl páté.

Takže jsem dneska psala jen krátký test z němčiny a pak biolu. Němčina byla v pohodě, ikdyž jsem tam popletla jedno nebo dvě slova. Nojo, moje chyba, měla jsem se učit. Stejně tak i tu biologii jsem se měla učit, a učila jsem se ale ne dost, jak se zdá. Nebo to taky mohlo být jenom 'okno', protože jakmile zadala pár pojmů a hlavní otázku, všechno naučené se mi vypařilo z hlavy. Ne tak docela, ale přece jenom... Dva pojmy mám uplně blbě, popletla jsem je totálně, a u hlavní otázky jsem tam něco zpatlala, tak doufám, že to nějak dopadne. Jasnš že bych chtěla dobrou známku, moc, ale jsem neschopná se učit, nemůžu se pak divit výsledkům.

A jedna dobrá zpráva nakonec, dostala jsem za jedna z kondicionálů v angličtině.
Andrejce, sestřence, přeju krásné narozeniny! 18ka je za život jenom jednou, vítej mezi dospělé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nasťa | Web | 2. června 2012 v 14:46 | Reagovat

Ach ano, taky se nemůžu k učení dokopat, je to příšerné, ale rozhodně bych kvůli tome nevztala v půl páté ráno, máš můj obdiv.. :D A ty šaty ti hrozně slušeli, jsi má kočka.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama