PLL | 3x03 Kingdom Of The Blind

24. června 2012 v 21:52 |  Roztomilé malé lhářky

KRÁLOVSTVÍ SLEPÝCH - Dvě lhářky hledají odpovědi, ale jsou to jiné dvě dámy, které najdou odpovědi, které nečekaly. Když teď Spenceřina matka bere Gerretta za svého klienta, Spencer si je jistá, že existuje nějaký důvod, který nutí její matku tento případ vzít. Ale když se začne ptát, nezjistí, proč se její matka ujala tohoto případu, ale narazí na veliké tajemství Hastingsů. Emily také zjistí nějaké překvapující novinky o její zkoušce z angličtiny a bojí se, co to může přinést. Mezitím Aria souhlasí, že bude Jennin doprovod, s cílem mít o Jenně přehled a Hanna se snaží oslovit Lucase.


Děsivé, překvapivé.
Nevím jestli jsem byla radši, když Mona mlčela, ale její záchvat při Calebově náštěvě mě lehce vyděsil. Je fakt možné, že to jenom předstírá? A co teprve Melissa a její těhotenství, zase tolik otázek. Já chci vědět odpovědi.
Bylo celkem vtipné, když Caleb mluvil s Lucasem, o tom, že se mu pokusil podpálit přítelkyni. Ella a Ezra, jak milá chvilka, ale myslím že Elle to moc příjemné nebylo. Už jsem říkala, jak miluju Tobyho? A Spencer...
Těším se na další díl, hohoo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama