Zápis 144

12. června 2012 v 11:41 |  Day after day
Tuhle otázku si pokládám porměrně často. A to hlavně díky hodinám společenských věd. U Slavoje už mě nic nepřekvapuje, snad jento když za hodinu neřekne slovo šimpanz ani jednou. Kromě toho že jsme byli zase porovnávaní se šimpazema, jsme se také bavili o lidském vývoji, což nás dovedlo až k tomu , že jeho synovi v dětství, kdy ještě nemáte pořádně srostlou lebku, nesmíte mít hlavu jen na jedné straně, drželi hlavičku balíkama mouky, ale prý to ani tak nepomohlo. Má šišatou hlavu, oznámil.

Z testu z fyziky mám čtyřku, doufám, že když si opravím písemku na gravitační pole zvládnu to nějak dát na trojku. Já totiž nechci mít čtyřku na výzo. To nejde, nepřežila bych to.
Ale jak jsme si s Martinkou slíbily, v druháku se budem fakt učit! Sama si dovoluju mít jen dvě trojky, z fyziky a matiky. (Oh, jsem tak optimistická!)
Každopádně si ve škole teď zpravuju co můžu. Dneska jsem se málem pohádala s učitelem na chemii, kvůli tomu jak jsem si průměr spočítala já a jak ho spočítal on. Nakonec jsem mu ne moc taktně připoměla, že mi minulé pololetí ubral a teď mi to dluží. Nakonec i on uznal, že s průměrem 2.6 a s přilepšením z minulého půlroku, že mám šanci na přezkoušení. Díky za to, alespoň a nějakou tu trojku méně. Navíc mi chemie celkem jde, jen to vyčíslování jsem nějak pokašlala.
Test z dějepisu, který jsme psali asi před dvěma týdnama a půl, jsme ještě neviděli. A když jsme se na to ptali učitele, nejdřív jsme se dozvěděli, že si ty testy bere s sebou o víkendu na chatu a včera nám řekl, že jsme v pořadí.

Do konce týdne musím napsat náhradní úkol do češtiny, protože oni jedou na výlet; po stopách J. A. Komenského. Musím napsat něco o jeho třech údajných místech narození. Jsem fakt zvědavá, kde to seženu. Už jsem se dívala i v knihobně ale nic užitečného jsem tam nenašla. Takže si budu muset vystačit s internetem.

Počasí venku mě začíná pěkně štvát, když to vypadá, že bude hezky, ani ne za pět nebo deset minut začně pršet a když to vypadá, že bude pršet je celou dobu zataženo a dusno a déšť nikde. Já pak sakra nevím, kdy si ten deštník mám vzít nebo ne. Nebyl by to takový problém, kdybch měla nějakýn ten malý, skládací, ale já žadný takový nemám.
Dneska bych měla jít na nějakou chvíli ven s S. a pak musím na rehabilitace, ne že by se mi tam nechtělo, ale nechce se mi tam.
Zítra hned po opravném testu z matiky jdeme s Evou k nám domů, protože ona by to otočit z Krpole asi nestihla a k večeru už jdeme se třídou do divadla; Poprask na laguně. Měla by to být činohra. A vrátíme se od tama nejspíš dost pozdě, takže se tady pravděpodobně objevím až ve čtvrtek, pokud to budu zvládat s učením se fyziky.
Xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama