Zápis 145

16. června 2012 v 13:39 |  Day after day
Konečně jsem se pořáídně vyspala. Už jsem myslela, že se nedočkám, ale povedlo se.
Všichni pořád opakují, jak potřebují prázdniny. Není to tak, že bych se nepotřebovala, potřbuju je. Jen ještě nevím, co od nich mám čekat. Jasně, NEBUDE ŠKOLA!
Taky se tak těšíte až opustíte ten nudný ústav? Zahodíte věci do kouta pokoje a nepodíváte se na ně, alespoň do posledního týdne prázdnin? Asi jsme na to všichni stejně. Budeme mít tolik volného času pro sebe, až náš to začne nudit, ale ne natolik, abychom se byli schopni vzdát těch dvou vysněných měsíců.
***
13. Června 2012
6:58, odpoledne

To byl čas, kdy už jsme s Ew spěchaly na tramvaj. Měla jsem to všechno propočítané, stihly bychom přijet včas kdybych nezapomněla, že se kousek od místa setkání předělávají koleje, kde jsme se jako na schvál chvílí zdržely. A jako by toho nebylo málo, pořád mi někdo psal textovky. Nejdřív to bylo jen o zpodění tramvaje, ale potom to začlo tím, kde jsme, už jsou v divadle a pak telefon. Sakra kde jste? Za pět minut to začíná!
Přišly jsme ořesně minutu po začátku... Není to takový velký faux pas [fópa]. Poprask na laguně. Nevím, co na tu hru říct, nebylo to nejhorší, ale ani nejlepší. Mělo to světlé a tmavé chvilky. Někdy mi to přišlo příšerně přitáhnuté za vlasy a jindy to bylo zase fakt vtipné. Shrnout by se to dalo tak, že nelituju toho, že jsem tam šla.

(Děkuju Wewe za půjčení štaů :*)

Po skončení představení, jsem volala mámě. Bylo něco před devátou a ona měla za chvíli končit v práci, tak jsem se s ní dohodla, že dojdu za ní a pak nás táta vezme domů autem. K mámě do práce jsme to měla od divadla blízko, nedělalo mi problém tam dojít, jenže jsem musela jít zapadlýma, špinavýma uličkama. Navíc se tam teď všechno přestavuje, takže to vypadalo ještě hůř než jindy. Nakonec jsem se ale v pořádku dostala až domů, děsně unavená. Šla jsem spát hned v deset, rozhodnutá vstávat v pět abych si ještě dodělala grafy do matiky.
15.Června 2012
2:24, odpoledne

Vstávala jsem ve čtyři ráno, abych si ještě propočítala nějaké příklady, kvůli opravnému testu z fyziky. V tramvaji jsem se učila všemožné vzorečky v vypočítání gravitačního pole. Ale nejspíš mi to bylo k ničemu. Rozdala písemky, a já jsem byla v háji. Snažila jsem se dýchat, vzpomenout si na to, které vzoreček potřebuju... A když už jsem si myslela, že to mám celkem slibně, otevřela jsem učebnici a přišla jsem na to, že jsem do vzorečku dobře napsala na druhou ale to číslo už jsem potom neumocnila, takže mám celý příklad blbě, protože pochybuju, že by mi uznala půlku příkladu. Není to zrovna mooc vlídná učitelka....

Uvidíme jak to všechno s těma známkama dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nasťa | Web | 16. června 2012 v 14:19 | Reagovat

Také mám ráda chození do divadla, aspoň se utoho nasměju a odreaguju, dneska jsem se k mému udivu také docela vyspala, vztávala jsem okolu půl dvanácté.. :D Ano, vzorečky z fyziky jsou zrádné - mě pomáhá si předem udělat tahák a pak se z něj učit.. U mě fyzika dopadla slibně, mám konečnou známku 89%, čili za jedna.. Tak snad i ty dopadneš dobře.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama