Day after day

Zápis 119

17. ledna 2012 v 22:41

Zápis 118

10. ledna 2012 v 22:12
Dneska jsem byla na výstavě v domu umění, potřebovali jsme to do výtvarky, kvůli nějakým 'referátům'. Původně jsem měla jít s Martinkou, ale ta mi pak psala, že nejde, tak jsem se scháněla všude možně a nakonec jsem ukecala S. aby se mnou šla. Výstava nebyla špatná, ale nebylo to zrovna moje 'kafe'.

Vypsala jsem si názory na tři obrazy, ze dvou kategorií výstavy. Doufám, že mi tu spatlaninu uzná, protože já fakt nevím, co bych tam měla napsat. Nic moc jsem v těch obrazech neviděla a když jo, tak jsem nevěděla, jak to správně napsat. Tak aby to dávalo smysl, nebo přesně vyjádřilo to, co chci...

Jinak jsem byla dneska celý den doma, musela jsem totiž k doktorce, a to by nebyla ona, kdyby jí to děsně netrvala. Takže už nemělo cenu vracet se do školy na hodinu a půl. Doma jsem uklízela, scháněla si pravidla pravopisu, opakovala jsem si chemii a jinak zabíjela čas. Potom přišla babička... Místo toho aby seděla na zadku, mi pořád přerovnávala věci. Už jí 3x vyskočila kyčel a ona si nedá pokoj, a bude mi uklízet a brblat u toho, jaký tady mám bordel. (Přitom to ani není pravda, jenom jsem měla na posteli roztahané papíry do psychologie.)

Zítra píšu ze zeměpisu, no a moc to neumím. Tak snad to napíšu nějak dobře.
Čtvrtek bude děsný, píšem písemku z češtiny, na celou hodinu, ze starověké literatury a k tomu opravný test z psychologie. Aww chci dostat z obojího za jedna! Takže se budu zítra učit a učit a učit a... budu to umět, doufám.
Na uklidněnou koukám na The Lying Game, zatím první díl, ale vypadá to celkem dobře...

Zápis 117

7. ledna 2012 v 23:12
Říkala jsem si, že tenhle školní týden byl strašný, ale to jsem nevěděla jaký bude ten příští. Když se tak dívám do diáře a vidím, co všechno tam mám napsané, ve který den co píšeme, a ty papíry. Kolik toho je, mám pocit, že mě to zadusí, musím to zvládnout. Teď, před koncem pololetí, nechci být za blbou. Vím, že nejsem.
Problém je, že se nemůžu dnutit k tomu se učit. Měla jsem to naplánované, dneska jsem měla být v knížkách až po uši, ale místo toho, když se ozvala Lucy, šla jsem s Veve a s ní do čajky. Sakra!
Užila jsem si to tam, bylo to fajn, smála jsem se měla ty svý stavy, sice mi bylo ze začátku blbě a málem jsem skončila s hlavou v záchodové míse, ale pak to bylo super! Jenže... Na školu jsem se ani nepodívala. Zítra to budu muset zvládnout...

Konečně jsem se dočkala dalšího dílu upířích deníků. A taky Pretty little liars...

Bylo to skvělý! Úžasný a nevím, co všechno... Asi to nevydržím do příštího týdne, zblázním se nedočkavostí.
U TVD jsem málem brečela, jak to bylo dobrý a smutný a šílený, vražedný...

PLL moje druhá lehká závislost, myslím, že jestli nezjistím kdo je -A, zešílím. (Ne neříkej te mi to! Já to nechci vědět.) Umm, Toby je ták sladkej a stejně tak Caleb a Ezra je miláček. Sakra! Já chci taky žít v nějakým americkým seriálu. Mít ten zajímavý život, být dokonalá, šťastná a to všechno.
Teď jsem se dívala na Ps: Miluji Tě. Jak já ty romantický filmy nesnáším. Jde o to, že mě vždycky tak moc dostanou a já jsem v háji. Někdy si říkám, že můj život je na nic. I když se fakt snažím, žít pozitivně, někdy to prostě nejde...


Jdu se položit do přein,protože je tady bráchův kámoš.
Takže mě ráno vzbudí děsně brzo.


I'm still here and I know everything! -A

Zápis 116

3. ledna 2012 v 20:08
Pozdě to tady píšu, ale jindy jsem neměla čas. Předevčírem i včera jsem se musela učit...

Zápis 115

1. ledna 2012 v 0:00
Všechno nejlepší do nového roku!
Doufám, že nebude poslední!

Zápis 114

28. prosince 2011 v 23:19Na novém layoutu se už pracuje.
Změny promýšlím před spaním.
A jestli se mi to podaří tak jak plánuju, bude to bomba dobrý.
Jenže se mi to asi nepovede...
Zápis 113

26. prosince 2011 v 11:45

A je po Vánocích.

Zápis 112

24. prosince 2011 v 16:21

Všem přeju krásné Vánoce, plné radosti a velké nadílky!

Doufám, že pod stromečkem najdete vše co jste si přáli, svátky budou plné klidu a bez úrazu....

Zápis 111

21. prosince 2011 v 20:48
(nadpis nestíhám psát. dodám později)

Dlouho jsem se neozvala, já vím.
Jenže škola je teď před Vánoci děsná, myslím, že učitelům význam Vánoc uniká... Pořád jenom píšeme testy a zkouší. Žádná pohoda ani klid.
Třeba zítra. Je poslední den školy před Vánoci a učitelka z bioly a češtiny se rozhodla zkoušet. Tohle podle mě není normální.

Dneska jsem se škole sice vyhnula, ale zase na druhou stranu jsem si musela vytrpět kontrolu u doktora. Ono by to bylo úplně v pohodě, kdyby neměl tak debilní řeči.
Neřekl mi v podstatě nic nového, vysvětlil mi jak to vidí s operací, samozřejmě nemohl vynechat nějakou poznámku. Pro tentokrát to bylo: "Já už jsem sešrouboval tolik lidí... Nemusíš se bát."
Moc klidná jsem ale nebyla, ikdyž jsem se nakonec rozhodla, že bych do toho asi šla. Přece jenom už nad tím přemýšlím delší dobu, tak nějak to plánuju, dokonce jsem se bavila i s učitelkou, myslím, že by šlo, aby mi ukončili ročník už v květnu, abych mohla v červnu na tu operaci a pak přes prázdniny do lázní. Jo vážně skvělý, že strávím celé prázdniny někde v prdeli, ale doufám, že mi to pomůže. I když všichni tvrdí, že jde jenom o kosmetický zákrok, já vážně chci aby mi to pomohlo, aby mě to změnilo. A já se budu snažit, hlavně aby ta další jizva nebyla k ničemu...

Byla jsem dneska venku s Veve. Zase ty její soucitné události. Jak se říká: "Dobrý přítel vám pomůžu vstát, když spadnete, ale nejdřív se musí dosmát." Jo, tak tohle je přesně ona.

Konečně začal padat sníh! Yay :3

No a jak to u sněhu bývá, klouzalo to, a to bych nebyla já, kdybych nespadla. Začaly jsme se obě smát, a až potom jsem se za její pomoci zvedla, ikdyž ona se pořád smála. Smály jsme se ještě asi pět minut. Ona by prostě nemohla dělat doktorku, smála by se u každého úrazu. Há! Byla to sranda, až na to, že mi pořád padaly ty blbý vločky do očí a mě to děsně štvalo.

Včera jsem konečně byla na vánočních nákupech. Už mám skoro všechny dárky, ještě mi ale chybí něco pro Jessie a S. ale s tou ještě půjdu nakupovat, takže celkem v klidu. Snad.

Navíc jsem si konečně uvědomila, co je Sabina zač. Ona je prostě jenom malé a namyšlené dítě!!!! Nejradši bych ji zítra v tramvaji něčím přetáhla! Měla jsem na ni v pondělí takový vztek, že jsem měla chuť jít a rozbít jí držku. Ona si o sobě tolik myslí, a doplácí na to hlavně Jessie, kterou se rozhodla ignorovat. (No teď už se s ní prý zase baví, ale no ták! Ona snad není normální! - Prostě ještě DÍTĚ. ....... Né že bych si o sobě myslela, jak nejsem chytrá a dospělá, ale co je moc, to je moc!)

Jdu si číst biologii. Zítra určitě dám vědět, že žiju.

Zápis stý desátý

15. prosince 2011 v 21:36
 
 

Reklama